UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Rydon Зум XP RYD-ZOM 22.2 V 2000mAh Li-ion Батерија Лебди Електричен Скутер Одбор RYD-ZOM-ЦРВЕНА RYDZOM 082-07-7721 FY0132520400 25.2 V 26V Напојување Кабелот на Полначот
Свеж

UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Rydon Зум XP RYD-ZOM 22.2 V 2000mAh Li-ion Батерија Лебди Електричен

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Ако не сте сигурни дали батеријата или полначот се мртви или не.2 V е Hoverboard батеријата напон.со Барел ✅ Круг Приклучок Совет.2 Volt 2000 m Ah 22.НЕ 3-Prong ❌ Конектор.Некој може да го купи по грешка. ) CECCCROHS 100-240.Мора да имате volt метар, со цел да се каже дали или не полначот работи.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.) Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.Ве молиме Бидете сигурни дека Вашиот Модел или P/N : Одговара со овој Оглас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.