UpBright 19V 3.42 AC/DC Адаптер Компатибилен со Acer Стремат 3 A315 5 A515 N16C2 ES1 E5 N16Q3 N15Q5 E Серија E15 Chromebase 24 CA24I AIO PC СМРТНОСТ-700G AZC-602 UR11 AZC-606 65W Напојување Кабелот на Полначот на
Свеж

UpBright 19V 3.42 AC/DC Адаптер Компатибилен со Acer Стремат 3 A315 5 A515 N16C2 ES1 E5 N16Q3 N15Q5 E Серија

DEN 1060.80

Достапно е за нарачката

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Се вклопува Acer Chromebox DT.Z09 AA.003 CXI2 CXI2-2 GKM CXI22 GKM CXI2-4 GKM CXI24 GKM CXI2-I38 GKM CXI2 I38 GKM Десктоп CXI CXI-I34 GKM CXII34 GKM CXI-2 GKM CXI2 GKM CXI-4 GKM CXI4 GKM CXI-I38 GKM CXII38 GKM.Up Bright Нова Глобална 19 V 3.42 НА 65 W AC / DC Адаптер Компатибилен со Acer Стремат Сите Во Еден КОМПЈУТЕР 19.5" СМРТНОСТ-700 G ДЕСКТОП-SLIO5 TR AZC-602-UR11 AZC-602-MW12 AZC-602-MD30 AZC-700 G-UW61 AZC-106-MB23 AZC-606-MB27 Десктоп КОМПЈУТЕР Биро врвот AIO Компјутер, Лаптоп КОМПЈУТЕР 19 V 3.42 НА 65 W 19 VDC 3.42 Amp 65 W 3420m A 19.0 V 19 Volts Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Одговара : Acer E5-721-20 GJ E5-721-45 QN E5-721-66 XJ E5-721-625 Z E5-551-84 AS E5-551-86 R8 E5-551-89 TN E5-551 G-T0 JN.Компатибилен со Acer Стремат N16 C2 ES1-523 ES1-524 ES1523 ES1524; E5-574 G-73 TX E5-774 G E5-774 G-56 SX E5-774 G-78 NA E5-774 G-553 R E5-774 G-70 G6 E5-774 G-52 W1 E5-774 G-73 PG E5-574 G-54 Y2 E5-574 G-57 DV E5-574 G-59 NF E5-574 E5-574-58 JM E5-574 G-72 EA E5-551-T5 SN E5-551-T5 SV E5-551 T5 TS; Chromebase 24 CA24 I CA24 V CA24 I-CT CA24 I-7 T CA24 I-CN CA24 V-CT AIO Компјутер; да се Стремат 5 A515-43-R19 L A515-51 G A515-51 G-5536 A515-51 G-51 RL A515-51 G-52 R1 A515-51 G-58 SA A515-51 G-750 C; K135 K135i Г-дин JKW11.001 K132 Г-дин JGN11.00 J K130 DLP.Компатибилен со : Acer E5-574 G-75 N8 E5-574 G-760 T E5-574 G-52 QU E5-522-806 L E5-522-81 GE E5-522-824 N E5-522-82 C2 E5-522-82 CX E5-522-23 C7 E5-522-89 W6 E5-522-851 P E5-522-83 A8 E5-522-84 UA E5-522-85 E1 E5-522-86 NJ E5-522 G-62 Y9 E5-522 G-8874 E5-522 G-88 AK E5-522 G-P59 S E5-523-6366 E5-522 G-60 EP E5-522 G-65 DB E5-522 G-60 EP; S3-391-73514 S3-391-33224 S3-391-73534 TMB113-M-6634 TMB113-E-2419 TMB113 M6634; C120 CWV1109 C205 EY.JE001.010 Г-ДИН JH911.009 EYJE001010 MRJH911009 LED DLP Проектор.Компатибилен со : Acer Стремат 3 A315-32 A315-21; Acer N16 C1 ES1-533 ES1-572 ES1533 ES1572 ES ES1-531 ES1-531-C2 KX ES1-531-C2 M ES1531 ES1-531-P9 QU ES1-531-C13 G ES1-531-P7 Y5 ES1-531-P8 AU ES1-531-P8 PE ES1-531-P9 V4 HD ES 13 ES1-332 ES1332 ES13 Модел N16 Q7; N15 Q5 N15 Q6 V3-547 G V3547 G; N16 Q3 E Серија E15 E5-523 E5523; Acer Стремат E5-774 Модел N16 Q5 Лаптоп КОМПЈУТЕР E5774. Up Bright Нова Глобална 19 V 3.42 НА 65 W AC / DC Адаптер Компатибилен со Acer Стремат AIO Сите Во Еден КОМПЈУТЕР 19.5" СМРТНОСТ-700 G ДЕСКТОП-SLIO5 TR AZC-602-UR11 AZC-602-MW12 AZC-602-MD30 AZC-700 G-UW61 AZC-106-MB23 AZC-606-MB27 Десктоп КОМПЈУТЕР Биро врвот AIO Компјутер 19 VDC 3420m A 65 W Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.