KFD 18V AC DC Адаптер за Полнач за Schumacher XP2260 XP2260W 1200 Врв Amp Инстант Моќност Електрични 6-во-1 Автомобил Стартер Скокач ((Старата Верзија)) Напојување Кабелот PSU
Свеж

KFD 18V AC DC Адаптер за Полнач за Schumacher XP2260 XP2260W 1200 Врв Amp Инстант Моќност Електрични 6-во-1

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

KFD производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации.Гаранција : 30 Дена Слободна Размена /36 Месеци Гаранција; Ова адаптери беше направен со највисок квалитет на материјали.V-0 одделение пламен retardant,OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита)100% компатибилност со оригиналот,се повеќе безбедност од други адаптер.Влез : 100-240 V 50-60 Hz Излез : 18 V.Компатибилен Со Schumacher XP2260 XP2260 W 1200 Врв Amp Инстант Моќност Електрични 6-во-1 Автомобил Стартер Скокач (Старата Верзија)).Компатибилен со Бустер PAC ES6000 ES5000 ES5000 C ESP5500 ES2500 ES2500 C ES2500 KE J850 J900 J1000 J2000 Полначот P/N ESA214 ESA217 ESA218 ESA22 141-003-000 141-337-000 DC1500500 GPU48180500 WDOO; Car Start CS1000 CS1200. AC Адаптер Карактеристики : Влезен Напон : 100-240, 50-60 Hz Излез : 18 V 1А 18 W Компатибилна Со Следниве Модели : Schumacher XP2260 XP2260 W 1200 Врв Amp Инстант Моќност Електрични 6-во-1 Автомобил Стартер Скокач (Старата Верзија)) Бустер PAC ES6000 ES5000 ES5000 C ESP5500 ES2500 ES2500 C ES2500 KE J850 J900 J1000 J2000 Полначот P/N ESA214 ESA217 ESA218 ESA22 141-003-000 141-337-000 DC1500500 GPU48180500 WDOO; Car Start CS1000 CS1200 Пакетот Вклучува : 1 x 18 V AC Адаптер 1 x Прирачник за Корисникот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.