Т МОЌ 19V~20V Ac Dc Адаптер за Полнач Компатибилен со JBL Xtreme, Xtreme 2, JBL Boombox Пренослива Безжична Bluetooth Звучник (Црна, Сина, Црвена) Кабелот за Напојување
Свеж

Т МОЌ 19V~20V Ac Dc Адаптер за Полнач Компатибилен со JBL Xtreme, Xtreme 2, JBL Boombox Пренослива Безжична

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Т-Моќ Направени со највисок квалитет Бренд-нови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V - 240 V ( 19v ~ 20v Компатибилен ).Компатибилност : JBL Boombox Преносни Bluetooth Водоотпорен Звучник , APIJBLBOOMBOX IC : 6132 A-JBLBOOMBOX , JBL Boombox , JBL Зголеми ТВ Sound Bar JBLXTREMEBLKUS , JBLXTREMEBLUUS , JBLXTREMEREDUS , JBLXTREME2 BLKAM , JBLXTREME2 BLUAM , JBLXTREME2 GRNAM , JBL од HARMAN Дел Броеви : NSA60 ED-190300 , KCC-РЕМ-JQH-NSA60 ED-190300 , NSA60 ED190300. JBL Xtreme , Xtreme 2 , Xtreme специјално Издание Пренослив Безжичен Звучник , JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth Звучник ( Црна, Сина , Црвена ).JBLXTREMEBLKUS , JBLXTREMEBLUUS , JBLXTREMEREDUS , JBLXTREME2 BLKAM , JBLXTREME2 BLUAM , JBLXTREME2 GRNAM.JBL ОД HARMAN PN : NSA60 ED-190300 , KCC-РЕМ-JQH-NSA60 ED-190300 ,NSA60 ED190300. Т-Моќ Направени со највисок квалитет Бренд-нови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V - 240 V ( 19v ~ 20v Компатибилен ) Компатибилност : JBL Boombox Преносни Bluetooth Водоотпорен Speaker JBL Xtreme , Xtreme 2 , Xtreme специјално Издание Пренослив Безжичен Звучник , JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth Звучник ( Црна, Сина , Црвена ) JJBLXTREMEBLKUS , JBLXTREMEBLUUS , JBLXTREMEREDUS , JBLXTREME2 BLKAM , JBLXTREME2 BLUAM , JBLXTREME2 GRNAM JBL ОД HARMAN PN : NSA60 ED-190300 , KCC-РЕМ-JQH-NSA60 ED-190300 , NSA60 ED190300 , JBL Boombox , JBL Зголеми ТВ Sound Bar JBLXTREMEBLKUS , JBLXTREMEBLUUS , JBLXTREMEREDUS , JBLXTREME2 BLKAM , JBLXTREME2 BLUAM , JBLXTREME2 GRNAM , JBL од HARMAN Дел Броеви : NSA60 ED-190300 , KCC-РЕМ-JQH-NSA60 ED-190300 , NSA60 ED190300.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.