Додаток САД AC Адаптер за Briggs & Stratton EXL8000 030244 Генератор Батерија Полнач Моќ
Свеж

Додаток САД AC Адаптер за Briggs & Stratton EXL8000 030244 Генератор Батерија Полнач Моќ

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Овој Адаптер е нова замена, не се оригинални.Compatiblity : AC Адаптер За Briggs & Stratton EXL8000 030244 Генератор Батерија Полнач Моќ.Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат.Додаток САД AC Адаптер За Briggs & Stratton EXL8000 030244 Генератор Батерија Полнач Моќ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.