38 Природна Трева Метла рачно изработени со Бамбус Метла, Везени Ткаени, Најлон Дното на Справи и Полињата За Дрво, Рака Зафат, Тајландски Метла за Внатрешна и Надвор
Свеж

38 Природна Трева Метла рачно изработени со Бамбус Метла, Везени Ткаени, Најлон Дното на Справи и Полињата За

DEN 877.20

Достапно е за нарачката

100% ПРИРОДНА ТРЕВА МЕТЛА НАПРАВЕНИ ВО ТАЈЛАНД.Оваа Traditonal Трева Метла е 100% рачно изработени со Природна Трева добиени од Северниот дел на Тајланд Планина четири месеци една година од ноември до февруари.БАМБУС МЕТЛА РАЧКА : Нашите Природни Дрво Метла има Лесен, Удобен, Долги и Цврсти Бамбус се Справи.Тоа е доволно долго да издржам подот без виткање.Kaloke Kala Бамбус Метла е направена да трае.ТАЈЛАНДСКИ МЕТЛА ЗА ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА ВО ПАТИО БАЛКОН : Ова Мека Трева Метла е погодна за убедливо на сите видови на подови.Бидејќи тоа е супер дебела.Вие нема да се грижите за оставајќи зад секоја нечистотија и прашина.Тоа е совршен за убедливо влакната.ДЕКОРАТИВНИ МЕТЛА : SKENNOVA Гроздобер Метла специјален дизајн со Везени Ткаени Најлон Тема Врвот и на Дното се Справи.така да не се грижите за трева попушта.Рачно изработени ПРОИЗВОДОТ : произведено во Тајланд // Приближно Мерење : Должина од 40-инчен x Ширина 12 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Superio Дизајн Метла
Свеж
Superio Дизајн Метла
Достапно е за нарачката
DEN 355.20
Оценка на купувачите: