30x146cm 14 Смета Aida Ткаенина Ткаенина Крстот Бод Црна Крпа,за Везови DIY рачно изработени Уметнички Занает Nedleworks
Свеж

30x146cm 14 Смета Aida Ткаенина Ткаенина Крстот Бод Црна Крпа,за Везови DIY рачно изработени Уметнички Занает

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Ткаенина,памук.Материјал : Чист памук, материјали, чиста природна.Големи димензии (Прибл.) : 30*146cm / 12"*57"(LW), погодна за многу видови на сцена, можете да ја исечете големината слободно од вашата потреба.Aida : 14 смета крпа,Достапен во црна боја.Пакет се Вклучени : 1 парчиња на извезена крпа Aida,.Широк usages : можете да ги користите за вашиот везови работа, крос-бод работа, везана или други рачно изработени занаетчиски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.