14 Смета Бела Aida Крпа - Изберете ја Вашата Големина (15 x 18 во.)
Свеж

14 Смета Бела Aida Крпа - Изберете ја Вашата Големина (15 x 18 во.)

DEN 2328.00

Достапно е за нарачката

Висок Квалитет.Бела 14-Count Aida. 100% Памук.Овој крст бод ткаенина е со висок квалитет и сосема нов Aida крпа.Овој крст бод ткаенина е 14-број и во бела боја.Тоа е густа и лесно да бод на.Ова е Џејмс Томпсон & Co., Inc.бренд Aida крпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.