Rowland Харбор 4pcs Стандард Barbell Спин-Заклучување Јаки Завртка Стеги Против Пролизгување Спин-Заклучување Јаки за Dumbell Дигање 1 инч
Свеж

Rowland Харбор 4pcs Стандард Barbell Спин-Заклучување Јаки Завртка Стеги Против Пролизгување Спин-Заклучување

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

Направени на квалитетот метал, издржливи.Големина : навој дијаметар 0.98 инчен(2.5 цм); Боја : сребро.Лесен за користење, може да се намали бучавата на диск притискање на лентата, и лесно може да го лизгачот на и надвор од barbell.Оваа нова орев може да го замените стариот или оштетени хексадецимален заклучување орев, се Спречи губење на плоча од тресење и испаѓање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.