Dazzfond 2 Инчен Гира Пролет Клипови,Тешки Олимписки Barbell Стеги за Кревање Вежбање Фитнес Тренинг Материјали(2 Парчиња)
Свеж

Dazzfond 2 Инчен Гира Пролет Клипови,Тешки Олимписки Barbell Стеги за Кревање Вежбање Фитнес Тренинг Материјали(2

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Цврстата : Ова гира пролет јака е направен од високо-квалитет на метал, кој може цврсто да се поддржи вашиот barbell.Нејзините тешки-должност структура може да обезбеди цврста поддршка и потпора за вашите barbell!.Побезбедно вежбање : Кога вчитување на вашиот barbell, ги користат овие плоча пролет брави како е потребно, превентивна значи да се осигура вашата тежина остануваат непроменети заедно вратило на барот.Работат поефикасно, знаејќи плочите се цврсто да се обезбеди.Она што ќе добиете : ќе добиете 2 парчиња 2 Инчен на гира пролет јаки вкупно.Нашите barbell јаки се широко се користи во повеќето фрлија костец, фрлија и гума костец, и се идеални за сите стандардни дом салата и професионални салата сопственици.Широк спектар на употреба : на пролет клип јаки се погодни за домашна, фитнес и активности на отворено, може да се примени за вежбање, надземни притиснете, кревање и повеќе спортски, лесно за вас да се користи, може да биде брзо да слајд во место и исклучување бар, ефикасно да се подобри својата рамнотежа, координација, флексибилност и издржливост. "Доживотна гаранција : Ако имате било какви прашања или незадоволство со производ,ве молиме контактирајте со нас прво,ние сме целосна наплата,нашите пријателски услуги на клиентите тим 24 часа се чека за да ви помогнеме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.