DEVU Олимписки Barbell Стеги 2 инчен Брзо Ослободување Пар 2 Дупка Barbell Стегач за Тешки Тежина Осветлување
Свеж

DEVU Олимписки Barbell Стеги 2 инчен Брзо Ослободување Пар 2 Дупка Barbell Стегач за Тешки Тежина Осветлување

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

【Дизајнирање На 2" Олимписки Барови】Оваа barbell јаки ќе се вклопи во било кој стандарден Олимписки barbell големина, да се спречи вашата плочи од тетеравење или wiggling додека вашиот вежба.Тие се издржливи во долгорочна употреба, а исто така и ефикасно спречување нула вашиот barbell. 【Материјал】Направен од висок квалитет на пластика и најлон користење на кастинг и висок притисок на обработка.Убава и не се лизга мат површина, внатрешниот додава гума лист дизајн, со што се зголемува триењето помеѓу тока и бар, заклучува сигурно на своето место,. 【Лесен за употреба】Нашите еден клик заклучување дизајн може да биде инсталиран во секунди со една рака лесно се инсталира/отстранување.Удобен snap-на вилиците се дизајнирани за да ја заклучите barbell, која е побезбеден од повеќето традиционални пролет клипови за да се зголеми заклучување на и да се обезбеди безбедност. 【Апликација】Совршен за вежбање дома или во теретана, Олимписки кревање, надземни притиснете,deadlifts, клупа притиснете,крстот се вклопуваат или било која друга обука со 2" стандард Олимписки barbell бар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.