ТОПЛО ТЕЛО ЛАДНО УМ - Премија 2 инчен Олимписки Barbell Стеги, Кревање Јаки, Тежина Клипови за Барови, Олимписки Дигање Клипови, Бар Стеги - Салата Додатоци Сила за Обука
Свеж

ТОПЛО ТЕЛО ЛАДНО УМ - Премија 2 инчен Олимписки Barbell Стеги, Кревање Јаки, Тежина Клипови за Барови, Олимписки

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

ТОПЛО ТЕЛО ЛАДНО УМ Премија 2 инчен Олимписки Barbell Стеги* Дизајниран од страна на Oleksiy TOROKHTIY.Материјал - Висока Јачина на Најлон, Најдобри за Губење на Бар Стеги/Barbell се Заклучува.Лесно и Безбедно да се Користи, на Една Рака се Инсталира Тежина Клипови Snap-Latch дизајн за сите видови на Barbell Салата.Несреќа Тестирани Barbell Јаки/Snap клипови - Клупата Притиснете Клипови/barbell ракави.Илјадници lifters веќе зедов нашите Гира Стеги, бидејќи тие се одлични за сите видови на Сила Обука : Кревање, Powerlifting, Deadlift, Тренингот, Гаража Теретана, Фитнес, Вежби - Дигање Опрема/Accessories/Опрема.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.