BANVIE Автомобил Keyless Entry Безбедност Аларм Систем со Далечинска Мотор Start и притиснете за да Започнете да Престане Iginition Копчето за Полнење
Свеж

BANVIE Автомобил Keyless Entry Безбедност Аларм Систем со Далечинска Мотор Start и притиснете за да Започнете

DEN 1175.76

Достапно е за нарачката

Сирената излез е задолжително, може да се поврзете на оригиналниот рог или екстра рог. 15 минути автоматски мотор отсечени откако автомобил е оддалечен почна ако корисникот не чекор на нога сопирачките на возилото. Паника код/Автомобил наоѓање 4. Рака/заклучување 2.Главна карактеристика : 1.Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. Притисни копче старт/стоп 5. 1-Начин Аларм : сирената ќе аларм за 8s кога автомобил тело шокирана, ќе аларм за 25s кога страна на вратата се отвори/ footbrake на околината. Нелегално вратата, отворање /АКК предизвика 8. Код learning Tips : далечински контролер не се молчи копчето, па овој производ ќе го пропушти молчи рака функција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.