MC^ПРАТЕНИК Мотоцикл Анти-кражба Безбедност Аларм Систем за Далечинска Контрола на Моторот Започнете 12V 125dB за АТВ Dirt Bike Џеб Велосипед Јама Quad Велосипед 4 Вилер
Свеж

MC^ПРАТЕНИК Мотоцикл Анти-кражба Безбедност Аларм Систем за Далечинска Контрола на Моторот Започнете 12V 125dB

DEN 859.20

Достапно е за нарачката

Далечински моторот на проектот, keyless entry.Прилагодливи Шок Сензор.Трепкачки светла за предупредување.Високите децибели рог на алармот (125d B).Овој мотор аларм за да ги собере сите мотор со 12 Volt батеријата.Мотоцикл Анти кражба Безбедност Аларм Систем со Далечинска Контрола на Моторот Алармот Почнете да одговара за било кој мотор со 12 Volt батеријата.Звучници ниво : 125d B.Далечински управувач за да ја прилагодите вибрации чувствителност.Можете да изберете соодветна осетливост на државата.Smart Аларм, кој Автоматски го Препознава Вибрации Фреквенција.Овој мотор аларм вклучуваат : Алармот домаќин машина,Рог,Далечински управувач,Лепенка лента.Овој мотор безбедност аларм ќе одговара за АТВ, Dirt Bike, Џеб Велосипед, Четири Тркала, Quad Велосипеди, Dune Кабриолет, 4-Тркала, Јама Велосипед, Мини Велосипед.Овој електронски систем за безбедност со далечински контроли може да им помогне на вашиот мотор да се чува далеку од крадци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.