TOURBON Кожа Алатка се Тркалаат 12 Џеб Клуч Торба Клешти Носителот Шрафцигер Торбичка
Свеж

TOURBON Кожа Алатка се Тркалаат 12 Џеб Клуч Торба Клешти Носителот Шрафцигер Торбичка

DEN 1223.76

Достапно е за нарачката

Tourbon се тркалаат алатка организатор направени од високо квалитетна кожа.Со 12 џеб може да се одржи вашиот клуч клешти шрафцигер и така натаму.Кабелот за безбедно затворање.Ролни до компактна големина лесно носење.Големина : Прибл 20.27" x 12.4" Тежина : 0.59 lb.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.