HISEA Алатка Ранец Електричар Алатка Торба со Украсениот Водоотпорен База на Градежни Алатки Организатор Ранци за Мажи Црвена
Свеж

HISEA Алатка Ранец Електричар Алатка Торба со Украсениот Водоотпорен База на Градежни Алатки Организатор Ранци

DEN 1008.00

Достапно е за нарачката

HISEA Алатка Ранец - Нејзината водоотпорен, премиум-одделение, подобрени 1680 denier тешки-должност изградба значи оваа торба ќе обезбеди крајната заштита за неговата содржина;.Издржливи Материјали – премиум-одделение и подобрени 1680 denier полиестер ткаенини со PVC фолија во тешки-должност изградба е отпорен на абење и влага за траен издржливост;.Мулти-користете Дизајн – 39 мулти-користете џебови кои би можеле да се одржи вашата screwdrivers, клучеви, мерењето на лента, ниво, вежба, електрични риба лента, електроника пред прилагодливи компресија џеб овозможи долго screwdrivers, жица, јажиња или други алатки;.User-friendly Дизајн – Mesh ткаенини поместена струење задниот панел и contoured поместена рамо ремени со прилагодливи градите рака за тешки оптоварување превоз; hi-vis YKK Патентите; тешки метали обрачот и лента школка; целосно да се моделирани дното ги штити вашите алатки за да остане безбедно и сува од било која средина.HISEA Алатка Ранец идеален за дома, занаетчии, electricians техничари, водоводџија, машинство, градежништво, hvac, столар, итн.И, ние го засакавме на нашите купувачи, Една Година Обезбедување на Квалитет Поткрепени со Нас!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.