SATA 13-Инчен Преносни Алатка Торба со Водоотпорен Изградба и Повеќе внатрешните и Надворешните Џебови, Алатка за Складирање и Организатор - ST95181
Свеж

SATA 13-Инчен Преносни Алатка Торба со Водоотпорен Изградба и Повеќе внатрешните и Надворешните Џебови, Алатка

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

[Професионални одделение] 13-инчен преносни алатка торба е совршен за преземање на ваши алатки во движење, со трајни, со врвен квалитет патент за дополнителна погодност. [Силна материјал] 900 D полиестер изградба withstands секојдневно носат и солза, дури и на најтешките jobsites. [Погодно да се носат] nonslip рачки и поместена рамо ремени обезбеди удобност при вршењето на чантата од работа до работа. [Лесен пристап] повеќе внатрешните и надворешните џебови линија торба за да ги задржи вашите алатки добро организиран за лесен пристап. [Тешки-должност] водоотпорен материјал отпорен на влага за долго-траен перформанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.