Аквариум Алатки Колекции, 5PCS Segarty Нерѓосувачки Челик Долги Scraper, 1PC Челик Риба Резервоарот Scraper со можност да биде продолжен Рачка
Свеж

Аквариум Алатки Колекции, 5PCS Segarty Нерѓосувачки Челик Долги Scraper, 1PC Челик Риба Резервоарот Scraper

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

75 инчен);- Должината на Супстрат Шпатула : За 32cm (12.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Одлична за Сите Видови на Аквариум Растенија, Супстрат, Чакал и Други Украси, отстранете ја валкани работи, од дното на вашиот аквариум ефикасно;.75 инчен);- Должината на Проширување Scraper : проширување до 26.; Двострано шпатула е одлична за чешлање супстрат.Користете го вашиот избор на thestraight или криви совет ножици да се намали и уредно младоженецот аквариум растенија.Мека и остар нож, ништо нема да изгребат вашето драгоцено стакло тенкови.Сепак, ние сме прилично сигурни дека ќе биде супер-импресиониран со единствена мулти-функционален дизајн и ќе се сакаат себеси за одлуката за купување на тоа!.Овој сет на фенси и удобен;Segarty акваскејпингот utensil алатки;направен од дебела мерач нерѓосувачки челик со прецизно дизајнирани должина е добро за хобисти, aquaculture ентузијасти, и професионална aquarists.ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние ви нудиме 100% ризик задоволство гаранција да ти купи со доверба; без прашања праша.Спецификации:- Материјал : не ' Рѓосувачки челик;- Должина на Права Ножици : За 25cm (9.48 инчен);- Должина на Права Пинцети : За 25cm (9.Отстрани валкани работи, од дното на вашиот аквариум ефикасно.75 инчен);- Должината на Свиткана Пинцети : За 25cm (9.ПОГОДНО ЗА ВАС - Тоа работи чуда за водни режење, со преуредување, одржување, чистење, средување, чешлање, садење, или хранење во аквариум со точност и без непотребно намалувањето на нивото на водата или добивање натопени.Кривата во tools ќе влезе во хард ; за да се постигне област да се засади ја својата аквариум растенија;Плакнење и се исуши или да ги исклучите со крпи откако се користат за да се избегне рѓа или корозија.ПРОДОЛЖИ - Со кој се одвојува главата за проширување scraper, погодно за замена на ножот.75 инчен);- Должината на Curved Scissors : За 25cm (9.- Package2 вклучува : 1 x аквариум scraper, 2 x продолжување прачки, 10 x ножеви и drawstring торба.Тоа е sensitively цени, но со бескомпромисен врвен квалитет.;Карактеристики: Лесно аквариум одржување без мокрење вашите раце.5 инчен;-Package1 вклучува : 1 x Tweezers, 2 x Scissors, 1 x Spatula, 2 x Tweezers.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.