КИКИРИКИ Чарли Браун Snoopy Производство Анимација Cel и Цртеж од 1990 година Melendez Студио-Директни 3d-02
Свеж

КИКИРИКИ Чарли Браун Snoopy Производство Анимација Cel и Цртеж од 1990 година Melendez Студио-Директни 3d-02

DEN 2316.00

Достапно е за нарачката

КИКИРИКИ "Зошто, Чарли Браун, Зошто?," 1990 Производство Анимација Cel подесување и цртање на SNOOPY и МНОГУ WOODSTOCKs Бил Melendez и Ли Mendelson.ДИРЕКТНО ОД СТУДИОТО!Доаѓа со Студиото ГРБ, сите cels и цртежи, исто така, ќе имаат Кикирики печат!.Уметничкото дело е 12-поле анимација (па околу 10.5" x 12.5" секое парче).ИМАЈТЕ на ум : постои долго превозот време наведени на оваа аукција поради тоа што доаѓа директно од студиото.Тоа не треба да се земе ова долго време, но се свесни дека ќе добие 2 пратки : прво ќе биде анимација уметност, тогаш ГРБ ќе биде предаден, посебно после тоа.Што е барање на студиото и ние не може да го промени тоа.Исто ТАКА, имаме само ова на располагање до 5/23/2021. Чест ни е да бидеме дел од студиото галерија програма, што значи дека ние може да ви понуди неверојатни Кикирики анимација уметност директно од студиото vaults.И овој дел, врз основа на ликовите од страна на Чарлс Шулц е knock-out!Тоа е производство cel подесување со Snoopy и цела линија на Вудсток е од 33rd Премиерот Време анимиран Кикирики посебни, "Зошто, Чарли Браун, Зошто?" од 1990 година. Посебна е наменета да им помогнат на децата да се разбере она што се случува кога некој што го сакам е болен.Оваа cel подесување, исто така доаѓа со боја за печатење позадина и појавување на производство цртање.Уметничкото дело е 12-поле анимација (па околу 10.5" x 12.5" секое парче).ИМАЈТЕ на ум : постои долго превозот време наведени на оваа аукција поради тоа што доаѓа директно од студиото.Тоа не треба да се земе ова долго време, но се свесни дека ќе добие 2 пратки : прво ќе биде анимација уметност, тогаш ГРБ ќе биде предаден, посебно после тоа.Што е барање на студиото и ние не може да го промени тоа.Исто ТАКА, имаме само ова на располагање до 5/23/2021. ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ГО ВКЛУЧУВА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ! 1988 Кикирики WCW163d.02.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.