Обичај Антена Избришете Капа Колекции 2009-2021 Одговара за РАМ 1500 и Ford F150 Raptor F-250 Камиони Антена Капа Мини Антена База Покритие за 09-21 РАМ 1500 и Ford F150 Raptor Делови и Додатоц?
Свеж

Обичај Антена Избришете Капа Колекции 2009-2021 Одговара за РАМ 1500 и Ford F150 Raptor F-250 Камиони Антена

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

АНТЕНА ИЗБРИШЕТЕ КАПА КОЛЕКЦИИ : Одговара како ракавица, се Воведе Сопствени Камион Антена База на Ззп / Маска за вас - Направени на Т-6061 Алуминиум со Нерѓосувачки Студ.НЕ РАДИО АНТЕНА ДЕЛОВИ : Не Антената Замена за Радио AM FM Прием.КОМПАТИБИЛЕН ВОЗИЛА : за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Компатибилен со РАМ 1500 2500 3500 и Ford F150 Raptor Камиони.КАМИОН CARWASH ДОКАЗ : Не Треба да ги тргнеме Anteana за Carwashes Повеќе.ОДЛИЧЕН ПРОИЗВОД : едноставен за инсталација, се ослободи од глупо долго акции антена.Дали сакате сакаат почист изглед за вашиот камион? Ако одговорот е да, ова е одличен производ за замена вашите акции долго антена јарболот.Но, оваа точка не е на радио антена го замени дел, поради тоа што не може да ги собереш на радио приемот.СУПЕР СУПЕР СУПЕР ЛЕСНО да се замени и да ја инсталирате, нема промена потребни.Објектот компатибилен со РАМ 1500 2500 3500 камиони 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 и Ford F150 Raptor Камиони 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.