600-401-DW1 - - Анти-RANBP10 Зајакот Polyclonal Антитела - Секој (100µG)
Свеж

600-401-DW1 - - Анти-RANBP10 Зајакот Polyclonal Антитела - Секој (100µG)

DEN 933.60

Достапно е за нарачката

Опис : .Големина : 100 µg.Добавувачот Нема. : 600-401-DW1. Единица : Секој (100µG).Тип : Primary Antigen : RANBP10 Clonality : Polyclonal Clone : Конјугација : Epitope : Домаќин : Rabbit Isotype : Реактивност : Помалку Информации За Производот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.