Праска Bellini Коктел - 1955 - Свеќа & Сапун Мирис на Нафта (4 мл)
Свеж

Праска Bellini Коктел - 1955 - Свеќа & Сапун Мирис на Нафта (4 мл)

DEN 502.80

Достапно е за нарачката

Праска Bellini Коктел - 1955 - Премија Одделение Мирис Масло : Забелешка : Овошен especific Овој мирис пресоздава оригиналниот хорда на познатиот италијански коктел - Праска Bellini.Тоа е дел од трендот сочни - мириси жалба на овошен сок, пресоздавањето на оригиналниот мирис, заедно со други нијанси како на пример, јасмин, мошус, сандаловина и боб тонка.Презентација : Килибар Пластични МИЛЕНИЧЕ Шише.Заеднички Користи - Потпури, сапун, Свеќи, Кожа и Нега на Коса - Навлажнувачки : 1% до 5% / Бања Масло, Гелови : 1% до 5 % / Сапун : 3% до 5% / Home спреј, Difusor, Potpourry, Производи за Чистење : до 20% / Свеќи : 1% до 5% / Тело Сензација : 15-20%.Flashpoint : Овој медиум-flashpoint масло (210ºF).Заеднички Користи - специјално формулиран за да биде погодна за дополнување на свеќи, сапуни и двете кожата & нега на коса формулации, тие, исто така, работат одлично со себе.Овој мирис е : Ванила слободни и Phthalate слободни.Париз Мириси се поврзани со рачно изработени Сапун & Козметика Еснаф и сите наши Мириси Масла се овластени од страна на меѓународното здружение за ароми.ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ДА СЕ КОРИСТИ ВО ХРАНА, ПИЈАТ, ИЛИ БИЛО КОЈ ДРУГ ВИД НА ПОДГОТОВКА, КОЈА Е НАМЕНЕТА ЗА ВНАТРЕШНИ ЧОВЕЧКА ИСХРАНА.Париз Мириси САД колекција вклучува има повеќе од 170 Мириси Масла и 90 Дизајнер Мириси Масла.Ние, исто така, имаат Био Струже, Козметички Глини, Етерични Масла, Егзотични Butters и Зеленчук, Масла.Париз Мириси не е одговорен за злоупотреба во справување со нашите производи, ниту сме одговорни за конечниот резултат на вашиот производ.Големина : 4 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.