HOWDIA 3 Pack Прозрачна Силикони Ashtray Премиум Силиконска Гума Висока Температура Отпорни на Топлина Круг Дизајн Ashtray Трајни Светат во Темнина
Свеж

HOWDIA 3 Pack Прозрачна Силикони Ashtray Премиум Силиконска Гума Висока Температура Отпорни на Топлина Круг

DEN 2016.00

Достапно е за нарачката

ПРОЗРАЧНА : ТРЕБА да ја АПСОРБИРА СВЕТЛИНАТА ПРЕД да ги КОРИСТИТЕ, може да се стави под сонце или ламба, светлината се апсорбира повеќе, сјај времето ќе биде подолго.Оваа прозрачна ashtray со noctilucent дизајн за пушење во текот на ноќта, изгледа многу декоративни во текот на ноќта, одличен избор за внатрешна така и надвор.МАТЕРИЈАЛ : Ова ashtray користи Еко-Пријателски Материјал Силикони што е повеќе здрави, лесен за чистење, исто така, може да биде укината.ТОПЛИНА ОТПОРНИ : Гума ashtrys е Висока Температура Отпорни на Топлина, можете директно да се стави цигара надвор, ќе ги чува мирис надолу, не е како останатите пластични ashtray меурчиња и се врти бела и црна.Избегнувајте постојан контакт помеѓу дното и unextinguished отпушоци од цигари, во спротивно може да се вршело преку.ПРИМЕНА : Совршен за Внатрешна и Надворешна Употреба, како и Патио, тремот, Дом, Канцеларија, Ресторани, хотели и барови.Ако сакате тоа да остане чиста, треба да се мијат често, наместо еднаш за долго време.ДИМЕНЗИЈА : 8.3 cm x 2.3 см / 3.27 инчен x 0.91 инчи, кој се чини дека симпатична, пакет на 3pcs.Тоа е исто така одличен подарок за празници како Божиќ и денот на Благодарноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.