Отворено Ashtray со Капак за Цигари,од не ' Рѓосувачки Челик Windproof/Rainproof Ashtray за Надвор од Дома на Маса (X-Large)
Свеж

Отворено Ashtray со Капак за Цигари,од не ' Рѓосувачки Челик Windproof/Rainproof Ashtray за Надвор од Дома на

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

WINDPROOF&RAINPROOF.Отворено ashtray направен од тешки нерѓосувачки челик,уникатна форма и имаат капак помош за заштита од ветер и дожд, тоа не е лесно blowed off/падне во текот на windy ден или громот бури и капакот се остане на врвот може да се задржи облачно надвор.Ashtray е одлично за патио или дури и windy област.СО КАПАК ДИЗАЈН.На ashtray со капак може да се чува дожд надвор,го задржува пепел и пушки скриени.Не како голем отворен ashtrays кои ќе ви ги видите сите грди пушки или пепел.Одличен начин да го сокријат грозен пепел.Тоа не е неуредна,чисти и елегантни!Нема пепел дува сите над местото.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.Функционалниот дизајн ги направи задржете многу пушки внатре.Резервоарот е доволно голема за да се одржи со кундаци за неколку дена, без да се празнат почесто.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА&ЧИСТИ.Отворено ashtray се отстранува и вретено во средината помогне да се одржи вашата цигари и extinguishes пушки.Капакот помогне да се скрие мирис.кога сакате да се исчисти само со завртки вретено надвор.Исплакнете под допрете.Се намали бројот/време за чистење,многу повеќе време да уживате.СТИЛСКИ.Изгледа едноставен, но елегантен.Не се лизга мат на долниот дел спречува лизгање и гребење на tabletop.Едноставно сребрена боја одговара на вашиот било мебел.Одлична декорација за вашиот дом.Функционална и навистина убаво ashtray.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.