YOSCO 4 Керамички Титаниум Позлата Tabletop Ashtray,Цигари Ashtray за Внатрешна или Надворешна Употреба, Десктоп Пушењето Пепел Послужавник за Домашна Канцеларија Декорација (4-
Свеж

YOSCO 4 Керамички Титаниум Позлата Tabletop Ashtray,Цигари Ashtray за Внатрешна или Надворешна Употреба, Десктоп

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Материјал : Керамички со титаниум позлата ,Лесно да се чисти и одржува.Димензии : 4*4*1.2 инч,Тежина : 7.7 унци.Убаво дополнителна декорација во домот, градината, канцеларија, хотел, ресторан, и сл.Три Цигари Почива за Пушење Погодност, Внатрешна и надворешна употреба.Пакетот вклучува : 1 x Керамички Цигара Ashtray на безбедно пакување кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.