Пура Ashtray Отворено Пепел Послужавник – 8.5 инчен Керамички Ashtrays во Комплет со Пура Машина не ' Рѓосувачки Челик – Црни Сјајни Пура Одмор за Внатрешна, Надворешна, Пат
Свеж

Пура Ashtray Отворено Пепел Послужавник – 8.5 инчен Керамички Ashtrays во Комплет со Пура Машина не ' Рѓосувачки

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ – Нашите кул ashtrays се произведени со 98% Керамички и 2% од не ' Рѓосувачки Челик кој е Рѓа-Слободни и Анти-Корозија прави идеална комбинација на трајност и елеганција, Нашите отпорни на отворено пепел лента е во можност да го издржат ветер, дожд и не исчезнат под сонце; Duido е ashtrays за дома се исто така многу лесно да се чистат со сапун и вода; за Разлика од силикон ashtray, стакло ashtray или пластични ashtrays, на трајни слој на нашата пура фах не ќе чип или исчезнат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.