ИРВАСИ Обновување на Влечење Песни Мат за 4X4 Теренски Песок, Снег Калта на Патеката Гуми Скала Портокал Тенок 4WD
Свеж

ИРВАСИ Обновување на Влечење Песни Мат за 4X4 Теренски Песок, Снег Калта на Патеката Гуми Скала Портокал Тенок

DEN 1919.76

Достапно е за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . [СПЕЦИФИКАЦИЈА] : 36 X12.2 X4.7inches (Секој КОМПЈУТЕР).10.48 килограми по пар.10 тон носивост на рамен терен.Влечење одбор работа во двете топла и ладна клима(-22°F) до (140°F). [НАЈЛОН МЕШАВИНА] : Засилен силни најлон материјал,флексибилен,лесен и издржливи.Лесно да се чисти,анти-корозија,УВ отпор.U-облик дизајн засилен дизајн ја зголемува производ стабилност,идеален за off-road употреба. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН] : Кога сте заглавени во пустината,кал,снег,мраз,производот може да се користи како shovels.Можете да добиете возило unstuck од секоја ситуација,на помала висина на двете страни за дизајн, исто така, е во согласност со механички принципи на дизајн. [ЛЕСНО ДА се НОСАТ] : Можете да ги стави во багажникот или на покривот на вашето возило и да ги однесе насекаде.Дизајнот на рачка усвојува принцип на ергономијата,што ќе го одржи повеќе удобно. [ГАРАНЦИЈА] : Живот и техничка поддршка и една година ограничена гаранција.Ако постои било каков проблем при набавката период, ве молиме контактирајте со нас во секое време, и ние ќе се обезбедуваат повеќето професионални и навремена услуга. ✔Погоден за секое возило, направете вашето патување повеќе слободни и да се релаксираат, без страв од песок,снег или мочуришта,лесно да го помине. ✔На дебел материјал ,флексибилен, лесен и издржливи, капацитет до 10 T. ✔U-облик дизајн засилување дизајн зголемување на стабилност и спречување на несакани се лизга. ✔4 Удобно страна-рачки за лесно преносливост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.