Трим-Lok Триаголник Гума Печат – EPDM Пена Гума Печат со HT (Општо Акрил) Притисок Чувствителни Лепило – Врата & Прозорец Временски Печат на Домови, Автомобили, Бродови ?
Свеж

Трим-Lok Триаголник Гума Печат – EPDM Пена Гума Печат со HT (Општо Акрил) Притисок Чувствителни Лепило – Врата

DEN 2603.04

Достапно е за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ EPDM ПЕНА ГУМА се дави од бучава, со кој се елиминира вибрации, и ги заштитува вашето возило, брод, или дома од надворешни елементи.ВРЕМЕТО-ОТПОРНИ триаголник во облик на гума печат обезбедува одлична отпорност на апсорпција на вода, озон, сончева светлина стареење, ниска температура и компресија сет.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА лепило-резервната гума печати направени со ХТ лента – општа намена притисок чувствителни лепило.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ на морски, автомобилот, и дома случаи – обезбедување на врата, прозорец, и отворот заптивки за автомобили, камиони, RVs, приколки, бродови, и многу повеќе!.РАЗЛИЧНИ ДИМЕНЗИИ И ГОЛЕМИНИ на располагање за да се вклопи во вашата апликација треба овозможување на правото големина на гума печат лента да се примени на работа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.