ПРОПАДНА GUARD Затворен Туш Зафат Налепници 3/4 x 7.5 во. (12-Pack) Када Не се Лизга Налепници за Бањи, Чекори, Базени, Сауни, и Повеќе - Нема Повеќе Лизгање САД Направи Туш Не се
Свеж

ПРОПАДНА GUARD Затворен Туш Зафат Налепници 3/4 x 7.5 во. (12-Pack) Када Не се Лизга Налепници за Бањи, Чекори,

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

За разлика од другите када не се лизга налепници, ПРОПАДНА GUARD затворен ленти се меур, кора, и отпорен на гребење.Нашите винил гази се Направени исклучиво во САД од највисок квалитет против пролизгување материјали.Одење со чорапи или дури и голи нозе на овие туш подот не се лизга налепници никогаш не била побезбедна благодарение на агресивни лепило и вулгарен анти лизга површината.Чувајте ги вашите кучиња, домашни миленици, и крзно бебиња среќен и безбеден и со дополнителни влечење на вашиот дрво скалите или лизгава површини.Особено ефикасна во спречување на лизга во влажни, лизгава области како што се бањи и тушеви.Можете исто така да користите ПРОПАДНА GUARD лента на топли кади или бањи, чамци, бања кади, тушеви, дрвени скали, и повеќе.Нашите винил скалило гази се Направени овде, во дом во САД.Ние цврсто веруваме во квалитетот на Американската-направи зафат и против пролизгување за безбедност на производи.Чувајте ги вашите сакани, безбедни со производ можете да им верувате.Лесно чистење и четка-friendly туш кат костец ќе се осигура вашата површина изгледа и се чувствува нови.Зачувување на естетски и изгледот на вашиот убави дрвени предмети по скалите со леснотија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.