Exceart 3Pcs Силикони Тапа Extender Бања Потоне се Справи со Extender за Години, Тапа Силикони Extender Додатоци, Детска Рака Мие Помошник (3 Бои)
Свеж

Exceart 3Pcs Силикони Тапа Extender Бања Потоне се Справи со Extender за Години, Тапа Силикони Extender Додатоци,

DEN 290.16

Достапно е за нарачката

На миењето extender е дизајниран да одговара на повеќето конвенционални бања чешми.Совршена големина на потоне се справи со extender е многу удобен за носење.Лесен за користење : Едноставно го извади, поп и тоа во само секунди за било тапа.На славина extender може да донесе вода поблиску до децата да се направи раце перење полесно.На славина се справи со extender е сосема нов и е направен од високо-квалитет matreial.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.