EXCEART 6pcs Тапа Миење на рацете Extender Деца Миење на рацете Решение за Бања Када, Мијалник Тапа Extender за Деца
Свеж

EXCEART 6pcs Тапа Миење на рацете Extender Деца Миење на рацете Решение за Бања Када, Мијалник Тапа Extender

DEN 280.56

Достапно е за нарачката

Се протега на дофат на вода кон предниот дел на мијалникот.Проток на вода е buffered да се спречи јавните.Премиум PP материјал, безбедно и издржливи, погоден за повеќето чешми.Дизајн baffles да се спречи водата да тече наназад.Тоа може да се направи полесно за деца да се мијат своите раце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.