Тапа Extender За Деца со Користење Бања Потоне Да се Мијат Рацете, Животински Потоне се Справи со Тапа Extender За Години, Децата и Бебињата 1PC (А)
Свеж

Тапа Extender За Деца со Користење Бања Потоне Да се Мијат Рацете, Животински Потоне се Справи со Тапа Extender

DEN 263.52

Достапно е за нарачката

【СМЕШНО МИЕЊЕТО】се Направи забава и безбедно за деца и години да се мијат рацете со симпатична слон и патка животинско потоне тапа полнила.Подобрување на децата хигиена, преку охрабрување на чистота.Остварување на вашите деца љубов се мијат рацете. 【Се ЗАЧУВА ВОДА】Намали поздравниот и зачувување на водата со што го прави полесно за деца за да стигнат до вода.Нема повеќе вода хаос и повеќе нема непотребно губење на вода. 【БЕЗБЕДНО и ТРАЈНИ】На славина екстензии се направени од цврста и издржлива пластика која ќе трае долго време, BPA free и нема остри рабови. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Нема алатки се неопходни.Инсталирајте тапа полнила за помалку од една минута.И тоа е лесно да се отстрани за чистење. 【ЗАБЕЛЕШКА】Оваа тапа extender е соодветна за директно тапа, со дијаметар од над 1.2 инчен, а не за искривен.Ве молиме бидете сигурни дека тоа тапа extender ќе работи за вашите тапа стил пред да го купат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.