Cabilock 2 Парчиња Креативни Делфин Облик Тапа Extender Миење на рацете Уред Вода Потоне Бања Прибор Креативен Подарок за Години Деца Деца (Сина)
Свеж

Cabilock 2 Парчиња Креативни Делфин Облик Тапа Extender Миење на рацете Уред Вода Потоне Бања Прибор Креативен

DEN 1524.00

Достапно е за нарачката

Помага да се формираат навика на миење на рацете, вашите деца ќе љубов оваа симпатична перење помошник.Високо квалитетен материјал : трајни производи за долго време се користи.Прецизен дизајн и цртан филм изглед : направи децата да падне во љубов со миење на рацете.Мала тежина дизајн : преносни за практично користење.Лесен за користење : само рака да ги допрете, тогаш ви помага да ги води вода поблиску до децата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.