Кингстон Месинг CCK268SB Гроздобер Палубата Планината Clawfoot Када Тапа Пакет, Брусен Месинг
Свеж

Кингстон Месинг CCK268SB Гроздобер Палубата Планината Clawfoot Када Тапа Пакет, Брусен Месинг

DEN 775.20

Достапно е за нарачката

Синџир-Приклучок Мозоци и Претекување Собранието може да се прилагоди на потребната должина.Заврши Када и Рака Туш Пакет.Дизајниран за долгорочната Трајност.Тапа наменет да биде инсталиран на Када Палубата.Вклучува : Када Додатен со Рака Туш, Отпад & Преливник, Shut-Off Вентили, и Снабдување Линии.Гроздобер Стил Порцелански Рака Туш со 59" Црева.Премиум Солидна Месинг Изградба.За да заврши вашето традиционално стилизирана дома decorum, се приклучи на лицето на една од Кингстон Месинг' clawfoot када тапа пакети за all-inclusive и сигурен додаток на вашиот clawfoot када.Убава гроздобер стил на овој када додатен заедно со телефонски стил handshower ќе позајми до Викторијански стил инспирација.Сите се вклучени производи се направени од цврсти материјали и премија заврши за сигурен и траен поставен да трае со години да дојде.Вклучува тапа, снабдување со вода линии, агол запре вентили, и мозоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.