Munchkin Бања Победи Музички Бања Играчка Подарок Сет, Вклучува Xylophone, Бања Тапан & Shakers
Свеж

Munchkin Бања Победи Музички Бања Играчка Подарок Сет, Вклучува Xylophone, Бања Тапан & Shakers

DEN 634.80

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Се создаде музика, ритам и звуци Во и надвор од бања.Вклучува 1 dingray xylophone, 1 octodrum ритам играчка и 2 морска ѕвезда shakers.Совршен за kinki-и ангажирање на млади Музички умови.Надградба на вашиот дете е бања рутински со креативни игра.Издржливи, рѓа-отпорни изградба; одлични за момчиња и девојчиња од 12 месеци и нагоре.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.