2 x Мрежа Бања Играчка Организатор + 6 Ултра Силна Куки – Совршен Када Играчка Носителот & Бања или Туш Caddy – Овие Мулти-користете Нето Кеси се Направи Бебе Бања Играч?
Свеж

2 x Мрежа Бања Играчка Организатор + 6 Ултра Силна Куки – Совршен Када Играчка Носителот & Бања или Туш Caddy

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Вашата бања ќе се чуваат во потрага уредни и чисти во секое време!.НЕМА ПОВЕЌЕ ОСТАРЕЛ ИГРАЧКИ!Нашиот супер силна мрежа нето прави за безбедност, бања играчки организатор бидејќи пребивање е специјално распоредени, така што многу од воздух да циркулира додека сите вода канализација надвор.Добро, добрата вест е што нашата мрежа играчка нето-е најмногу прифатлива бања организација решение не е!. Нашите вшмукување чаши 'заклучување" откако ќе се движи кука надолу кој значи вашата бања складирање нето-ќе остане залепена на ѕидот, без постојано да падне!За да се обезбеди НАЈДОБРИ ВШМУКУВАЊЕ е можно, ве молиме проверете дали површината е РАМЕН и ДУРИ.Вашите деца' играчки ќе остане сува и чиста – не сите лигави и влажна!.Најдобро место за чување на интернет.ПОСИЛНА МРЕЖА ИМА ПОВЕЌЕ ИГРАЧКИ!Ние само го користите највисок квалитет на мрежа, брзо сушење полиестер ивица, и големи, моќни вшмукување чаши.КОНКРЕТНИ ВШМУКУВАЊЕ ЧАШИ : за Разлика од некои други бања организатор мрежи, ние го вклучите 6 супер силен вшмукување чаши, наместо на само 4.Нашите вшмукување чаши се совршени за непречено плочки, огледала и други мазни површини, но тие не се направени за дрво, позадина, ткаенина, бетон или неправилни површини.МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ ОРГАНИЗАТОР : Ова е бањата за складирање и организација, решение ќе чекам!Голем џеб е совршен за деца' играчки (има еден тон!) и вториот организаторот има торбичка и 3 џебови за сапун, шампон, паста за заби и сите други основи.Децата сакаат бања време со играчки, но, како што знаете, бања обично завршува гледа како на воена зона - опфатени во играчки и вода!.За да бидете сигурни дека ќе го добиете најдоброто вшмукување, чистење на површината пред монтирање на вшмукување чаши и никогаш не треба да се грижите за нашата бања мрежи падне ѕидот!.Значи, ако се помалку од 100% задоволни, за било која причина, ние нудиме ЦЕЛОСНА пари гаранција за враќање или замена на – секое време, без прашање праша.Нашата мрежа кеси се доволно големи и тешки доволно за да ги собере сите на вашето бебе играчки и вашата бања essentials.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.