Laxdacee Бања Играчка, 12 Пакет светне на Животните, Лебдат на Гумени Авто Трепка Боја Када Играчки за Кадата Бања Туш Игра Базен Партија, Вода Играчка за Бебе Дете Дете Д
Свеж

Laxdacee Бања Играчка, 12 Пакет светне на Животните, Лебдат на Гумени Авто Трепка Боја Када Играчки за Кадата

DEN 454.80

Достапно е за нарачката

Бања Играчки, 12 пакет различен стил Лебдат на гумени животни играчки, Совршена големина(околу 2.4 инчен големина по еден) тоа е се вклопува да бебиња малку раце, и децата, сака да го фати постоечкиот играчки во када.тоа помага да се подобри координацијата креативни вештини!.Бања Играчка, може да светне автоматски и менување на светло шарени светлина кога допир во вода.бања играчки лесно да се привлечат децата' внимание, вашиот децата дефинитивно ќе уживаат во нивната забава забава бања време!.Safe&Вода poof : Бања играчка е направен од висок квалитет 100% безбедно не-токсични ABS пластика, Добро стокмено нема груба работ и брус.И запечатени водоотпорен дизајн ги зачувува вашите грижи на чистење.Батериите се вклучени и инсталиран(не се заменливи).На животниот век на батеријата нормално во текот на 3 месеци и нагоре.Сјај Бања играчка сет, ви Препорачуваме за години од 6 месеци до.погоден за детето од предучилишна подарок, Бања соба, када, риба резервоарот, базен партија корист и отворено вода активност,песокот на плажа играат игри.Идеален подарок за вашите деца играње и помагајќи им да развијат способност за препознавање на животните и боја.Светлината до играчка може лесно да се привлечат дете внимание, вашето бебе дефинитивно ќе уживаат во забавата bathtime!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.