GILOBABY Бања Играчки за Години, Бебе Када Ѕид Играчка Слон Водопад се Пополни Спин и Протокот со Мечка и Кактус , Подароци за Деца на Возраст 1 2 3 4 5 6 Години
Свеж

GILOBABY Бања Играчки за Години, Бебе Када Ѕид Играчка Слон Водопад се Пополни Спин и Протокот со Мечка и Кактус

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

【Интересни Бања Играчки】 Бања играчки се важни образовни подарок за децата и да им помогне да развијат доенчиња' интелигенција и фини моторни вештини.Децата може да се пополни чаши со вода и да се тушираат.Сликата ја ротирате низ проток на вода, создавајќи мал водопад ефект за да дознаете едноставен механички движења.Деца ќе го сакам ротирачки брзини и тече вода ,да донесе забава капење време на деца. 【Мечка и Кактус】 Свртете го копчето на дното на мечка играчка и тоа ќе пливаат во вода, како на глисер.Печурки и кактус се дизајнирани да ги имитираат принципите на растенијата раст.Расте кога се апсорбира вода, withers кога протекување, дозволувајќи им на децата да научат знаење во вода. 【Смешно дизајн】цртан филм слики ( облаци, сонце, мечка, слонот и кактус), толку симпатична слики се привлечат децата 's внимание.Бања играчки со светли и шарени бои, подобрување на децата боја за признавање способност. 【Високо-квалитетни бања играчки】 3 моќни вшмукување чаши на задната страна на бања играчки.Инсталирање на вшмукување чаша на мазната ѕидот на бањата, ќе се лесно да се инсталира и да ги отстраните.Изработени од не-токсични и еколошки ABS материјали, мазни рабови, децата ќе имаат сигурна игра во бања. 【Совршен Подарок】 Интересни бања играчки се совршени за деца на возраст 16 месеци+, голема подароци за родендени и други прослави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Hape : Рок Базен Squirters
Свеж
Hape : Рок Базен Squirters
Достапно е за нарачката
DEN 454.80
Оценка на купувачите: