FSLLOVE Бања Организација Полица за Складирање Рек Алуминиум Фен Рек Организатор Ѕид Заградата Бања Рек Фен Носителот Рек Организатор Бања Прибор (Боја : Сребро)
Свеж

FSLLOVE Бања Организација Полица за Складирање Рек Алуминиум Фен Рек Организатор Ѕид Заградата Бања Рек Фен

DEN 1886.40

Достапно е за нарачката

1. Материјал : направен на животната средина и висок квалитет на алуминиум, има оксидира полиран финиш и издржливост. 2. Спирала фен носителот поставете го вашиот фен и straightener. 3. Овој Фен Носителот може да се вклопи со 90% Фен за Коса, во прилог на оние голема уста или фокус. 4. Лесна инсталација на ѕидот за да зачувате простор и одржување на фен и toiletries, погоден за бања или тоалет. 5. Доаѓаат со целосна завртки и просечната цена на инсталацијата е неколку минути по лице. 1. Материјал : направен на животната средина и висок квалитет на алуминиум, има оксидира полиран финиш и издржливост.2. Спирала фен носителот поставете го вашиот фен и straightener.3. Овој Фен Носителот може да се вклопи со 90% Фен за Коса, во прилог на оние голема уста или фокус.4. Лесна инсталација на ѕидот за да зачувате простор и одржување на фен и toiletries, погоден за бања или тоалет.5. Доаѓаат со целосна завртки и просечната цена на инсталацијата е неколку минути по лице.

Основни својства

Material:
Aluminum
Length:
19.5cm
Height:
15cm
Notice:
1.Due to the different monitor and light effect, the actual color may be a slightly different from the picture color. :
2.Please allow 1-3cm differs due to manual measurement. :
1 x Holder :
1 x Screw Package :

Тие исто така купуваат со овој производ.