Сет од 3 Бања Полици Ѕид Монтирани, Селски Бања Складирање Багажник, Ѕид Декоративни Бања Складирање Организатор, Дрво Ѕид Чување Полиците за Бања, Дневна Соба, Спал
Свеж

Сет од 3 Бања Полици Ѕид Монтирани, Селски Бања Складирање Багажник, Ѕид Декоративни Бања Складирање Организатор,

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

❤【Идеален Бања Полици】 : Едноставен дизајн лебди полици изградени од цврсто дрво одбори и обложен метал загради,Две инсталација режими ви овозможи да се прикаже овие Дрво Ѕид Чување Полиците во најсоодветен начин да одговара на вашиот декор.Тие се лесно да се соберат сите потребни хардверски вклучени, па само следете ги инструкциите и ќе заврши на собранието во минути. ❤【Ефикасна Простор Saver】:Овие Селски Бања Складирање Полици се Корисни за додавање на дополнителен простор за складирање да се складира и да се реорганизира мали предмети во вашата бања, спална соба, дневна соба, кујна, и повеќе,Тоа е, исто така идеална помош за мал стан со многу продукти за да се прикаже, правење на вашиот предмети во место. ❤【Лесно да се Соберат и Посилна】:Големи : 17×4.7×4.2 инчи; Медиум : 13×4.7×4.2 инчи; Мал : 9×4.7×4.2 инчи.Овие Ѕид Чување Полиците се пошироко и посилна доволно да се одржи колекционерски предмети, фотографии, книги, играчки, уметнички дела, трофеј, мали растенија и повеќе.Овој Ѕид Декоративни Бања Складирање Организатор е лесно да го инсталирате, со сите потребни хардверски опфатени; вие само треба да ги следат настава чекори и може да се соберат во минути. ❤【Функционална Подвижна Полици】 : Овој лебдечки полици имаат две единствени екранот форми.Инсталирате овие ѕид полиците со одборот на врвот на загради или подолу, што одговара на вашиот вкус.Изберете вашиот омилен начин за да се прикаже полици и одговараат на вашиот ентериер.Совршен избор за додавање на дополнителни shelving простор за книги, колекционерски предмети, растенија, занаети, фотографии и многу повеќе во дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, провизии. ❤ 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ИЗБОР】 : Оваа симпатична декоративни се прикаже полици одговара на било домашна декорација.Најдобар подарок идеи за вашите семејства и пријатели на Божиќ, Нова година, Housewarming, Дипломирањето, Годишнина и така натаму. 100% гаранција за квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.