Бања Перница Бања Перници За Када, Луксузни Спа Кадата Перница за Впива Када Вратот и Грбот, Поддршка, Удобно Када Перница потпирачи за глава Перница Одговара на Си?
Свеж

Бања Перница Бања Перници За Када, Луксузни Спа Кадата Перница за Впива Када Вратот и Грбот, Поддршка, Удобно

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

????【Луксузен,Мека Поддршка】 : Нашата бања перницата е изработена од мека пена и тоа ергономски дизајн се комбинираат за да се претвори вашиот стандарден кадата во луксузен спа искуство.Нашата бања перници за када ќе совршено поддршка за главата,вратот,рамото s тапан или да биде раскинат исклучување, ве молиме да користите обезбедени мрежа перење торба.ЛопатаКога отстранување на када перница, користете СЛОБОДЕН scraper ние обезбедат или да го дофати мали табот на вшмукување чаша.Нашите када перница за впива када е многу мека и лесно да се поправи,може да одговара на било каква мазна када површина ; одговара на било када, спа, или Џакузи .Можете да се прилагодите на луксузни СПА за вас со нашите када перница.Откако сте го направиле ужива во релаксирачка бања на вашата када, може да висат до тоа да се осигура дека тоа целосно да се суши.Ве молиме обеси во добро вентилирани и сончево место за спречување на мувла и бактерии се изгради.Yofuhope када перница е ергономски дизајниран за да се совршено да се вклопи во главата, вратот и рамото криви, поддршка на вашето тело и да се релаксираат тензии на вашите мускули.Зголемена и задебелена перници и вратот перница ви овозможува да легнете, додека намалување на притисокот врз вашиот горниот дел од телото.Замислете си да уживате релаксирачка бања без вратот или грбот што ја придружува лежи во тешка када!Што го прави полесно за вас да уживаат во луксузен спа бања дома.Поголема удобност - бања перница има ергономски дизајн има за цел да се намалат ризиците од вратот болки кои произлегуваат од премногу притисок што ќе ви овозможи да потрошите многу време посакуваниот во кадата.Го намалува Стресот - Впива во топла вода полн со меурчиња и миризливи со вкус на масла може да помогне со болки во мускулите и стрес, овозможувајќи за поголема релаксација.Ја подобрува Спиењето - Користење на бања перници ќе се забрза вашата задоволство да се развивам и да се заспие побрзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.