Крпа Бар во Собата Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Ѕид-Монтирани Бања Прибор Хардвер 4 Поставите 304 S. S Мат 23 инчи (Црна)
Свеж

Крпа Бар во Собата Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Ѕид-Монтирани Бања Прибор Хардвер 4 Поставите 304

DEN 1848.00

Достапно е за нарачката

????БАЊА ХАРДВЕР СОБАТА : Вклучуваат 1 крпа бар 21 инч, 1 тоалет хартија носителот и 2 облека куки.Еден сет на бања хардвер max СОНЦЕТО е 2.47 lb.Сите монтажа додатоци се вклучени во пакување кутија. ????ПОВРШИНА : Нашиот хардвер собата се направени на 304 Нерѓосувачки Челик материјал и површината полски црна.Добар материјал направи тоа цврстина и ' рѓа отпор. ????ЅИД-ПОСТАВЕНА ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно да се инсталира на ѕидот со завртки, водител и други делови вклучуваат во додатоци торба.Постои инсталација видео по главната слики. ????Начин на ЖИВЕЕЊЕ : Еден и Модерен.Таков вид на начинот на живот се донесе луѓето мирно и удобно во домот.Уникатен тркалезна форма и сокриени монтажа дупка додадете контакт на модерен дизајн за вашата бања. ????ПОВЕЌЕ ФУНКЦИЈА : хартија носителот и облека кука, не само за на хартија и крпа, но исто така се користи за бања топка и др.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.