Симпатична Еднорог Детска Бања Loofahs Топки за Бебе Девојки и Момчиња Мрежа Туш Топката Pouf Exfoliating Бања Сунѓерот Тело Почиста Бања Прибор (Шарени Еднорог)
Свеж

Симпатична Еднорог Детска Бања Loofahs Топки за Бебе Девојки и Момчиња Мрежа Туш Топката Pouf Exfoliating Бања

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

❤СИМПАТИЧНА ЕДНОРОГ : Туш loofah украсени со еднорог, меки мрежа од туш сунѓерот создава богата пенливата со само мала количина на туш гел или сапун, да ви даде повеќе мека и мазна кожа. ❤ТЕЛО ПОЧИСТА : Ова loofah бања сунѓери се нежни за exfoliates кожата и ги чисти порите на кожата ефикасно, кои ви даваат поздрав, свилен мазна кожа, погоден за деца, жени и мажи. ❤Се ОТКАЖАМ ДИЗАЈН : со долго виси string, совршено да се вклопи во вашата бања закачалки или од врата на врата кука.работи совршено со вашата крпа багажник, лесен за употреба и закачи за сува кога не го користите. ❤КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Симпатична бања сунѓерот за деца се направени на ЈП+ПВЦ материјал, e-ко пријателски и издржливи, супер меки и густа, не ја напушти која и да нула марки на вашето тело. ❤ПОДАРОК ИДЕЈА : Доаѓаат со 2 бои, розова и сина боја, секоја со убава еднорог, најдобар избор за вас да се купуваат како подарок на вашето семејство или пријатели, особено за вашите деца, кул играчка, додека ужива во бања време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.