Exfoliating Телото Назад Scrubber Крпа за Туш, Најлон Бања Туш Крпа Exfoliating Алишта Крпа со Длабоко Чистење & Invigorate Вашата Кожа, 43inch X 9inch Инчен, Ивица Црна
Свеж

Exfoliating Телото Назад Scrubber Крпа за Туш, Најлон Бања Туш Крпа Exfoliating Алишта Крпа со Длабоко Чистење

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Бања листови се направени од 60% најлон и 40% полиестер платно, воздух суши брзо.Тоа е повеќе санитарен и помек, уште текстура за exfoliating целото тело; Создава богата пенливата додека стимулирање на кожата и телото за циркулација, е добра за целулитот масажа.КАРАКТЕРИСТИКИ : Exfoliating крпа има единствен ткаат дизајн кој може да се создава богат пенливата со помалку сапун, тоа е добар бања производ за отстранување на мртвите клетки на кожата, стимулирање на циркулацијата на крвта, елиминирање на нечистотии, и unclogging порите.ДОЛГО ДИЗАЈН ГО ПРАВИ ЛЕСНО ДА се ПОСТИГНЕ НАЗАД : Нашата голема бања пешкир е приближно 43 инчи / 110 см во должина и 9 инчи/ 24 см во ширина, долго дизајн го прави лесно да се стигне до сите делови на телото како грб, нозе.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Машина перат, лесно да се грижи и чиста.Овие крпи се посебно обработени да се направи фен трае помалку време, на тој начин заштедувајќи време и на трошоците за енергија.Тие проток целосно надвор од фен, мека и меки за следниот пат.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : искрено вредност на нашите клиенти и нивните мислења.Ако не сте задоволни со нашиот квалитет, ние нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите без никакво прашање.На крпи не бараат било тешко и брзо одржување, само измијте ги пред првата употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.