Лицето Маска со Филтер Џеб Перат Обновливи Шамија Balaclava Смешно Печурки Маска за Жени Мажи
Свеж

Лицето Маска со Филтер Џеб Перат Обновливи Шамија Balaclava Смешно Печурки Маска за Жени Мажи

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

Големина : 7.Печати на враќање превозот етикета.Услуги На Клиентите:Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Маски.Посебни Инструкции : 1.9 Инчи/20 x 15cm, Погоден За Повеќето Возрасни лица.Удобно И Дише : 3d Облик На Прашина Маска Е Дизајнирана Според Обликот На Лицето.Повеќето Од Прав, Полен, Нечистотијата Може Да Се Испуштивме Надвор После Миење Со Ладна Вода И Се Соочуваат Со Маска Може Да Се Користи Постојано.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета. Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, А Не На Кајгана.Обезбеди Стегање И Безбедност, Одговара Лицето И Да Се Направи Носи И Exhalation Поудобно. (Не-Медицински Маска)Додаток Структура : 1 Маска Е Опремена Со 2 Филтри.Материјал Опис : 100% Полиестер Влакна (Полиестер), 5-Слој Активниот Јаглен Филтер, М-Во Облик На Нос Клип. Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.На Ткаенина Ткаенина Е Многу Мека Со Свилен Чувствуваат,Долго Време Облечен Нема Да Се Чувствуваат Заостанато.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Resuable И Перат : Лицето Маска Може Да Се Изми, Кога Тие Се Валкани.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Применливи Сценарија : Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Материјал : Оваа Маска Е Направена Од 100% Полиестер, Што Е Многу Дише И Удобно.Грешката Е во Рок од 1-2cm.Ние Со Задоволство Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро, Вашето Задоволство Е Наша Цел, Вашиот Совет Ни Помага Дизајнирање Повеќе Одлични Производи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.