Лицето Маска со Филтер Џеб Перат Обновливи Шамија Balaclava Смешно Печурки Маска за Жени Мажи
Свеж

Лицето Маска со Филтер Џеб Перат Обновливи Шамија Balaclava Смешно Печурки Маска за Жени Мажи

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 7.9 x 5.9 Инчи/20 x 15cm, Погоден За Повеќето Возрасни лица.Удобно И Дише : 3d Облик На Прашина Маска Е Дизајнирана Според Обликот На Лицето.Обезбеди Стегање И Безбедност, Одговара Лицето И Да Се Направи Носи И Exhalation Поудобно.Секогаш Удобен И Сигурен.Прилагодлив : Прилагодлив Носот Клип И Уво Врвца, За Да Се Спречи Очила Од Fogging И Да Се Спречи Уво Strangling.Resuable И Перат : Лицето Маска Може Да Се Изми, Кога Тие Се Валкани.Повеќето Од Прав, Полен, Нечистотијата Може Да Се Испуштивме Надвор После Миење Со Ладна Вода И Се Соочуваат Со Маска Може Да Се Користи Постојано.Материјал : Оваа Маска Е Направена Од 100% Полиестер, Што Е Многу Дише И Удобно.На Ткаенина Ткаенина Е Многу Мека Со Свилен Чувствуваат,Долго Време Облечен Нема Да Се Чувствуваат Заостанато.Услуги На Клиентите:Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Маски.Ние Со Задоволство Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро, Вашето Задоволство Е Наша Цел, Вашиот Совет Ни Помага Дизајнирање Повеќе Одлични Производи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.