Лицето Маска со Филтер Џеб Перат Обновливи Шамија Balaclava Смешно Печурки Маска за Жени Мажи
Свеж

Лицето Маска со Филтер Џеб Перат Обновливи Шамија Balaclava Смешно Печурки Маска за Жени Мажи

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

(Не-Медицински Маска)Додаток Структура : 1 Маска Е Опремена Со 2 Филтри.Resuable И Перат : Лицето Маска Може Да Се Изми, Кога Тие Се Валкани.Печати на враќање превозот етикета.Обезбеди Стегање И Безбедност, Одговара Лицето И Да Се Направи Носи И Exhalation Поудобно. Сликата На Екранот Ефект Е За Повикување Само И Крајниот Ефект Е Предмет На Вистински Производ!Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Маска, Тогаш Ве Молиме Кликни За Да Се Купи.Прилагодлив : Прилагодлив Носот Клип И Уво Врвца, За Да Се Спречи Очила Од Fogging И Да Се Спречи Уво Strangling.Повеќето Од Прав, Полен, Нечистотијата Може Да Се Испуштивме Надвор После Миење Со Ладна Вода И Се Соочуваат Со Маска Може Да Се Користи Постојано.9 Инчи/20 x 15cm, Погоден За Повеќето Возрасни лица. Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, А Не На Кајгана.Материјал : Оваа Маска Е Направена Од 100% Полиестер, Што Е Многу Дише И Удобно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Посебни Инструкции : 1. Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.На Ткаенина Ткаенина Е Многу Мека Со Свилен Чувствуваат,Долго Време Облечен Нема Да Се Чувствуваат Заостанато.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Услуги На Клиентите:Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Маски.Секогаш Удобен И Сигурен.Материјал Опис : 100% Полиестер Влакна (Полиестер), 5-Слој Активниот Јаглен Филтер, М-Во Облик На Нос Клип.Големина : 7.Удобно И Дише : 3d Облик На Прашина Маска Е Дизајнирана Според Обликот На Лицето.Применливи Сценарија : Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.