HXYOO Ballroom Танцува Чевли за Жени Фудбалскиот латино Затворен Партија Свадба S01
Свеж

HXYOO Ballroom Танцува Чевли за Жени Фудбалскиот латино Затворен Партија Свадба S01

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Велур единствена.СУПЕР МАТЕРИЈАЛ : супер сатен ткаенини со апсорбира потта flannelette insole, мека дише обвивка, високо еластична латекс midsole со дебели трајни велур outsole.СОВРШЕН ДИЗАЈН : дизајнирани за танцување; лесно тока прави да се носат брзо и се вклопуваат добро; 2" Револвер танц чевли кој да ги заштити танц добро и не падне надолу.МЕКА ЛЕСНА : Супер лесни и флексибилни, направи да се чувствувате голема слобода и удобни за носење, да ги задржи вашите неверојатни танцување.ПОВОД : погоден за латински, Салса, Танго, Румба, Cha Cha, практикување & перформанси.Исто така, можете да ги носи во повеќе прилики, како што се : внатрешна слободно време за танцување, пракса, конкуренцијата, свадбен, итн.ЗА НАС : ние дизајниран и producted танцување чевли за жени, мажи и деца Се ќе бараат мирно и удобно чевли за танцување?Продавница сега од нашата продавница.Ќе најдете повеќе!Имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака, ние сме мило да биде во твое услуга.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.