Меѓународното здружение за ароми Auravedic Осветлување Усна Путер 8gm (Пакување Од 3)
Свеж

Меѓународното здружение за ароми Auravedic Осветлување Усна Путер 8gm (Пакување Од 3)

DEN 1167.84

Достапно е за нарачката

Објектот тежина : 8 грама.Длабоко негување на надворешниот epidermal слој, калинка семе на нафта се обезбедува моќни anti-oxidant бенефиции за бројни заболувања на кожата.Јојоба семе обезбеди нежна, но ефикасна ексфолиране за нормален или сува, груба области.Како да го користите : користете ден и ноќ.Се погодни да се носат под усна боја, како и.Ова длабоко негување, антиоксиданс-богата усна путер moisturizes, ги штити, и се осветлува усните.Збогатен со природен butters и масла, таа ја апсорбира веднаш да се печат во долготрајни влага, оставајќи усните меки и мазни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.