RLECS 100pcs Јасно Балон Лак Прстени, Погодно Балон Лак Конектори Клипот Прстен Тока за Балони Лак Колона Стои Партија, Свадба, Роденден Декорација
Свеж

RLECS 100pcs Јасно Балон Лак Прстени, Погодно Балон Лак Конектори Клипот Прстен Тока за Балони Лак Колона Стои

DEN 1622.40

Достапно е за нарачката

Дијаметар : 3.5 см, висина : 2.7 cm.Секој клип дизајниран да се стави 4 балони; само се надуени балони, вратоврска ги цврсто и внесете ги во 4 слотови поединечно, а потоа ги стави заедно на еден стап.Стави на готовиот тока балон група преку северниот пол и да се направи малку прилагодување за да се направи балон синџир подготвени.Стави на пол во наводнување база.Убава лак е подготвена.Мора да двоен јазол неколку балони за да ги добиете за да се одржи цврста, ако тие се под-надуени балони.Имајте на ум дека може да се заштеди за да го користите за иднината настан!.Пакет содржина : 100 x Тока Прстен Форма Балон Клипови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.